NOVOPAS

Freelancer | Web Designer

Poznaj mnie! Jestem tu dla Ciebie!

Kim jestem?

Jestem magistrem ekonomii oraz absolwentem liceum o profilu informatycznym. Internetem, marketingiem onlie oraz tworzeniem stron internetowych interesowałem się już w gimnazjum. Od tego czasu aktywnie śledzę nowinki technologiczne oraz rozwijamswoje umiejętności przy tworzeniu nowych projektów. Od 2015 roku aktywnie prowadzę blog na tmat zarabiania w sieci oraz marketingu online. 

To co kiedyś było tylko hobby teraz jest już czymś więcej. Dzięki moim umiejętnościom pomagam innym poznawać świat internetu oraz pomagam nie przepłacać za niektóre usługi.

Czym się zajmuję?

Oferta głównie ukierunkowana jest na tworzenie stron internetowych dla mikroprzedsiębiorstw, start-upów, firm z sektora MSP oraz klientów prywatnych, jednak jestem elastyczny i zawsze dostosowuję się do potrzeb każdego klienta.

Poza tworzeniem stron oraz prostych sklepów z uwagi na fakt, że jestem informatykiem samoukiem który często serwisował komputery innych teraz także zajmuję się wsparciem technicznym z zakresu hardware jak i software. Posiadam także doświadczenie w serwisie telefonów z systemem android.

Marketing w sieci

Poza technicznymi sprawami opisanymi wcześniej oferuję klientom pełne wsparcie z zakresu marketingu i reklamy w internecie. Popularne kiedyś Książki telefoniczne odeszły już do lamusa, a ich miejsce zajęły duże wyszukiwarki, katalogi internetowe oraz Social Media. Dzięki mnie poznasz magię internetu i to jak te nowoczesne formy promocji przyciągają coraz większe ilości nowych klientów do Twojej firmy. Wzrośnie Twoja sprzedaż, a także rozpoznawalność Twojej marki. 

Główne obszary działalności

Tworzenie stron www

Wiele osób poszukuje informacji w internecie. Dzięki własnej stronie masz większą szansę by Cię zauważono. Zajmuję się profesjonalnym tworzeniem stron wizytówek, blogów, sklepów internetowych oraz portali

Reklamy SEM

Przygotowuję oraz zarządzam kampaniami Adwords oraz Social Media. Dodatkowo na bieżąco monitoruję efekty i ewentualnie optymalizuję kampanie by były one jak najbardziej efektywne. Zwiększysz ruch na stronie już pierwszego dnia

Optymalizacja SEO

Wszystkie strony które tworzę są przygotowane tak, by były one przyjazne wyszukiwarkom. Dodatkowo pomagam zoptymalizować obecne strony klientów by były one tzw. SEO Friendly, ale czasem lepiej odświeżyć image, niż go poprawiać

Dlaczego warto wybrać NOVOPAS?

Budżet na każdą kieszeń

Wiele firm nie posiada wysokich budżetów które mogą przeznaczyć na reklamę i stronę. Wiem o tym dlatego też swoją ofertę kieruję do małych i średnich przedsiębiorstw które są właśnie w takiej sytuacji. Potrafię dostosować się do każdej potrzeby klienta i mogę stworzyć w pełni profesjonalny projekt w niskim budżecie. Dodatkowo w cenie dodam Twoją stronę do wyszukiwarek, a także umieszczę specjalne kody śledzące które pozwolą Ci monitorować ruch na stronie.

Dotrzymuję terminów

Wiem, że czas to pieniądz, a każdy dzień w którym nie ma Twojej strony w internecie może oznaczać stratę, a także obniżyć potencjalną sprzedaż. Właśnie dlatego każdy z projektów chcę wdrożyć jak najszybciej oczywiście zachowując najwyższą jakość usług. Termin wykonania to zwykle 30 dni, ale staram się by termin od zlecenia do oddania pełnego projektu trwał jak najkrócej.

Responsywny i nowoczesny design

Każdy z projektów tworzę według najnowszych trendów i standardów przez co klient ma pewność, że strona którą otrzyma będzie „na czasie”, a dodatkowo będzie ona w pełni responsywna co oznacza, że będzie ona czytelna także na urządzeniach mobilnych co jest istotne, ponieważ już ponad połowa użytkowników internetu większość informacji wyszukuje za pomocą smart-fonów oraz tabletów

Tworzę zgodnie z zasadami SEO

Wyszukiwarki korzystają z zaawansowanych algorytmów, a każda kolejna ich aktualizacja powoduje, że coraz trudniej zdobyć kluczowe pozycje w ich wynikach wyszukiwania. Wiem jak one działają i tworzę stronę tak, by była ona dla nich przyjazna. Dodatkowo tworzę treści które są "SEO Friendly" co pozwala na pozycjonowanie strony tak na krótkich konkurencyjnych frazach jak i na dł€ższych - tzw. long-tail (długi ogon)

Formularz kontaktowyKontakt

+48 604 950 159

NOVOPAS
Przemysław Skrobisz
25-524 Kielce